рф хоче, щоб Україна перша вийшла з Мінських домовленостей – Чорновіл

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
war ukraine

А я вам розкрию одну дуже просту “таємницю”. Знаєте, чому зараз усі ті, хто останні пару років узагалі не згадували про Мінські домовленості або їх підтримували, погіршували через так звану “Формулу Штайнмайєра” та голосували за пролонгацію закону, що з них випливає, стали їх ледь не матом крити й вимагати “вийти з цієї зради”? А все дуже просто. рф із певних своїх міркувань вирішила визнати фейкові окуповані ними території якимись квазі-державами, пише політолог Тарас Чорновіл.


А це автоматичний і 100% їх вихід з МД. Вони ж виписані виключно під ОРДЛО як частин України й передбачають якраз способи їх повернення Україні. А хто сам виходить із міжнародної домовленості, ще й визнаної на рівні ГА ООН, той завідомо програє.

Що треба зробити? Треба, щоб Україна раніше з них вийшла й стала “призвідником” для рашистської “відповіді”. А Україна не вийшла. І Рашу час підтискає. Зараз через “Кремлівську Зозулю” та зелену ОПУ розганяють цю ідею. Далі Кулеба вже заявив, що рф фактично вийшла з МД, а вона ще не вийшла. І далі може бути розіграна комбінація, коли Зеленський або хтось із вищого керівництва оголосить про скасування Україною домовленостей. Як варіант, кремль може використати аргументом численні заяви від представників влади. МД не формалізовані, тому й нема чіткої процедури виходу з них.

Що далі? Та нічого особливого. Лише Раша заявить уже другою про свій мотив для визнання. А винною знову зроблять Україну. Кажете, що дуже кручено? А як вони вторгнення в Південну Осетію й решту Грузії аргументували? Дуже подібно.

Читай у Google News! google news