Влада намагається приховати справжні показники розповсюдження COVID-19 – “ЄC”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Партія “Європейська солідарність” вимагає від влади дієвих заходів боротьби з пандемією коронавірусу, які ефективно захищатимуть людей, передусім – лікарів, які перебувають на передовій боротьби з хворобою. Відповідна заява розміщена на сайті партії “ЄС”.

“Першочерговим законом, на ухваленні якого наполягатиме фракція “Європейської солідарності” на позачерговому засіданні, має стати Закон про страхування медичних працівників на випадок захворювання на коронавірус, автором якого є п’ятий президент України Петро Порошенко. Зволікання із ухваленням цього закону дуже дорого обходиться країні – лише за той час, відколи ми наполягали на його ухваленні, в Україні вже захворіли 800 наших медиків. Україна є одним із лідерів антирейтингу країн із найбільшою кількістю лікарів, які захворіли на COVID-19″, – ідеться в повідомленні.

Фракція “ЄС” пропонуватиме, аби під дію закону потрапили всі лікарі, в тому числі й ті, які захворіли на COVID-19 до його ухвалення.

Другим важливим антикризовим заходом має стати масштабне тестування усіх потенційних груп ризику. Без масового тестування будь-які карантинні заходи є суцільною профанацією, вважають у партії.

“Ми обурені малою кількістю тестів, проведених в Україні, і не розуміємо, куди поділилися 2 мільйони тестів, які обіцяла влада. Ми вважаємо, що небажання влади проводити масове тестування є свідомою спробою приховати від громадян України справжні показники розповсюдження хвороби”, – наголошують у “ЄС”.

Партія “Європейська солідарність” наполягає, аби кожен пацієнт, який звернувся по допомогу до сімейного лікаря, міг пройти безкоштовне тестування.

У політсилі наголошують, що масове тестування не лише дозволить локалізувати ланцюги поширення епідемії, а й стане передумовою до послаблення карантину. І тому третім заходом, який слід розглянутий на засіданні Ради, має стати пакет ініціатив підтримки малого та середнього бізнесу і соціального захисту людей, яких неефективні дії влади поставили на межу виживання, зазначають у “Євросолідарності”.

Читай у Google News!