Влада хоче, щоб про суддю Чауса швидше забули – Ар’єв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
president administration Ukraine

Зняття Миколи Чауса з міжнародного розшуку відбулося за сприяння керівництва України, яке хоче позбавитися зайвої уваги від справи викрадення екссудді. Про це заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв, передає prm.ua.

“Прямих доказів того, що Чаус перебуває під контролем прикордонників немає, але певні підозри є. До цього мені було чітко відомо, що Чаус перебував на базах ГУР Міністерства оборони України – Головного управління розвідки, власне, тієї структури, чиї співробітники за даними молдовських правоохоронців і журналістських розслідувань брали участь у викраденні Чауса”, – розповів нардеп.

Він зауважив, що крім України, жодна країна не була зацікавлена у розшуку та арешті Чауса. І той факт, що його зняли з міжнародного розкушу  свідчить, що керівництво України не хоче подальшого розслідування викрадення скандального екссудді.

“Тобто його немає. А, от ще його знімають з розшуку – вочевидь тут без зацікавленої країни, яка дуже хоче, щоб суддю Чауса припинили шукати, тут не обійшлося. А шукала суддю Чауса України. Крім, України де його звинувачували у хабарництві ніхто інший не зацікавлений у судді хабарнику. І тут його знімають із розшуку і не шукають зниклу людину взагалі”, – зазначив Ар’єв.

“Тобто вже тиждень про нього жодних відомостей немає. Якщо скомпонувати це в логічний ланцюжок подій, то все це веде то того, що керівництво України намагається спустити цю справу на гальмах, щоб про суддю Чауса швидше забули”, – пояснив Володимир Ар’єв.

Як повідомлялось, українські дипломати проігнорували засідання комісії парламенту Молдови щодо справи Чауса.

Читай у Google News! google news