Вітренко про своє звільнення: Ефективний захист інтересів України перестав бути пріоритетом

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко заявив, що через 2 місяці його звільнять з компанії, серед причин звільнення він назвав те, що зараз “не у пріоритеті ефективний захист інтересів України у відносинах з Газпромом”. Про це він написав у Facebook.

“Символічно, що мене звільняють з Нафтогазу в ситуації, коли наша команда, яку я маю честь очолювати, у 2019 продемонструвала рекордні прибутки на фоні збитків решти Нафтогазу, і коли попереду більш ніж достатньо роботи”, – написав він.

“У такій ситуації найбільш логічне пояснення, чому мене звільняють – зараз не є пріоритетом боротьба проти російської агресії, зокрема ефективний захист інтересів України у відносинах з Газпромом.

Так само не є пріоритетом боротьба з корупцією, зокрема з її причинами в газовому секторі. Виходить, є інші пріоритети, які, на жаль, стали бар’єром на шляху зближення з Європою, зміни правил всередині країни на європейські, примушення росії грати за цивілізованими правилами по відношенню до України”. – підкреслив Вітренко.

За словами Вітренка, “останньою краплею” щодо причин його звільнення, мабуть, став аналіз можливостей за його напрямком заробити для України більше 17 мільярдів доларів.

Читай у Google News!