У Кремлі наголосили, що москва не гарантує дотримання перемир’я на Донбасі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
kremlin moscow

росія не може гарантувати дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, бо не вважає себе стороною конфлікту.

Про це заявив речник президента рф Дмитро Пєсков, повідомляє російське видання  “Коммерсант”.

“На рівні “нормандського формату” фіксація (домовленостей – ред.) – це одна справа, а якісь гарантії з боку росії, у цьому разі, не думаю, що про це можна говорити, тому що не росія є учасником конфлікту на Південному Сході України”, – наголосив Пєсков.

Водночас, з його слів, домовленості про безстрокове припинення вогню на Донбасі – це “рішення, яке заслуговує дуже високої оцінки та викликає задоволення”, і “важливо, щоб обидві сторони повністю дотримувалися взятих на себе зобов’язань і домовленостей”.

Представник Кремля також прокоментував телефонні переговори президентів України та рф Володимира Зеленського і Владіміра путіна. За словами Пєскова, “атмосфера розмови… була конструктивна, ділова, і розмова була змістовною”.

Як повідомлялося, з 00:01 27 липня на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про “повне та всеосяжне припинення вогню”. Домовленість досягнута 22 липня на переговорах Тристоронньої контактної групи. Попри це, російські окупанти у ніч на 27 липня обстріляли позиції українських військових.

Читай у Google News!