Верховний Суд підтвердив, що кредитні зобов’язання заводу Коломойського перед ПриватБанком нібито виконані належним чином

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ПриватБанком

Велика Палата Верховного Суду відхилила касаційну скаргу державного “Приватбанку” на рішення судів нижчих інстанцій у справі за позовом пов’язаного з Ігорем Коломойським АТ “Нікопольський завод феросплавів” (НЗФ).

“НЗФ фактично вдалося отримати рішення найвищої судової інстанції України, яке по своїй суті є “довідкою” для іноземних судових процесів про те, що кредитні зобов’язання підприємства колишніх власників перед “Приватбанком” були нібито належним чином виконані. Тобто – кредитні кошти були використані за призначенням, а самі кредити були погашені позичальником”, – зазначається у повідомленні.

Водночас “Приватбанк” наголошує, що це не відповідає дійсності, а рішення українських судових інстанцій колишні власники банку можуть використати у міжнародних судах для уникнення відповідальності за виведення коштів “Приватбанку”.

“Даний позов НЗФ є штучним та був пред’явлений компанією з орбіти колишніх власників банку з єдиною метою – встановити в судах України юридичні факти для перешкоджання розгляду в США позовів, ініційованих Міністерством юстиції США, а також саботування справи “Приватбанку” в США ($685 млн плюс відсотки) та в Ізраїлі ($600 млн плюс відсотки)”, – йдеться у повідомленні. 

Читай у Google News!