СБУ підтвердила затримання президента “Мотор Січ” Богуслаєва за підозрою у пособництві державі-агресору

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
11a00e2a40fbc0c5088652ab61bf0b8d

Служба безпеки України затримала президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва та начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності цього підприємства, їм оголосили про підозру за двома колабораційну діяльність та пособництво державі-агресору.

За матеріалами слідства, до оборудки причетне керівництво заводу, розташованого на Запоріжжі. Посадовці діяли у змові з наближеними до кремля представниками російської корпорації “Ростех”, яка є одним із головних виробників озброєнь для ЗС рф.

Зловмисники налагодили транснаціональні канали незаконного постачання гуртових партій українських авіадвигунів до країни-агресора. Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту російських ударних вертольотів типу:

  • Мі-8АМТШ-ВН “Сапсан”;
  • КА-52 “Алігатор”;
  • Мі-28Н “Нічний мисливець”.

“Встановлено, що відповідні зразки армійської авіації загарбники масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну. Це підтверджено численними фактами знищення цих ворожих бойових вертольотів нашими захисниками”, — заявили в СБУ.

Для обходу встановлених обмежень на торгівлю з рф організатори схеми використовували підконтрольні комерційні структури у трьох країнах Близького Сходу, Європи і Східної Азії.

“Саме ці компанії відправляли “замовлення” українському виробнику нібито для потреб іноземної сторони. Проте після одержання військової продукції “посередники” переправляли її до росії”, – уточнили в Службі безпеки.

Читай у Google News! google news