Поліція почала переслідувати громадських активістів через Пушкіна – активіст

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Пушкін

Наразі відомо, що через демонтаж бюста Пушкіна, який є відомим символом “русского міра”, поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України. Про це пише аналітик Громадянської мережі ОПОРА Андрій Савчук у блозі для censor.net.ua.

“Так-так, усе вірно, демонтаж імперця та символа “русского міра” Пушкіна із публічного простору Києва – це нібито неповага до суспільства. Але цікаво якого суспільства? Російського? Адже, на мою думку, сама наявність пам’ятників Пушкіну та десяткам інших подібних йому “діячів” в Україні і є тією ‘особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом'”, – зазначив він.

Провадження, за його словами, відкрили за заявою ректора Національного транспортного університету Миколи Дмитриченка.

“Микола Дмитриченко відомий репресіями проти студентів та співробітників за часів режиму Віктора Януковича. У 2010-2013 рр. за його вказівкою старости груп організовували студентів на “проплачені мітинги” на підтримку Партії регіонів та міністра освіти Дмитра Табачника – для створення картинки протидії громадській “АнтиТабачній кампанії”. 24 серпня 2013 року Віктор Янукович взагалі нагородив Миколу Дмитриченка орденом “За заслуги” І ступеня (Указ Президента України №448/2013). А під час подій Революції Гідності 2013-2014 рр. за вказівкою одіозного ректора здійснювався моніторинг соціальних мереж студентів та працівників для подальшого відрахування прихильників Євромайдану”, – твердить він.

Читай у Google News!