В Україну вперше надійшла партія нафти зі США

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В одеський порт прибув танкер під прапором Гонконгу, який привіз із США 75 тис. тонн нафти, йдеться у повідомленні адміністрації Одеського морського порту.

“До причалу №2Н нафтогавані Одеського порту був поставлений танкер Wisdom Venture (довжина – 237 м, прапор Гонконг), який доставив із США 75 тис. тонн нафти”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за даними Business Information Network, партія нафти сорту Bakken закуплена ПАТ “Укртатнафта” для переробки на потужностях Кременчуцького НПЗ.

“Наше підприємство має великий досвід роботи з нафтовантажами. Свого часу через порт ішла транзитом у великих обсягах нафта з росії та Казахстану, венесуельська для Мозирського НПЗ у Білорусі. Зараз періодично заходять танкери із сировиною з Азербайджану. Новому вантажопотоку зі США також буде надано якісний сервіс перевалки”, – розповів начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

Підкреслюється, що Wisdom Venture вперше в історії України доставив нафту в нашу країну безпосередньо зі США. Сировину планується відправити на Кременчуцький НПЗ нафтопроводом “Одеса – Кременчук”. Наступний танкер із нафтою сорту Bakken може прибути до Одеси вже в серпні.

Читай у Google News!