В Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
жертв Голодоморів

Пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років вшановують в Україні. Тоді, також внаслідок масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років страшною смертю померли мільйони українців, з яких більше мільйона – це діти віком до десяти років, а ще близько 600 тисяч людей – через голод не народилися, передає 5.ua.

Штучний голод в Україні створив тоталітарний режим Йосипа Сталіна. Історики довели: забирали не просто хліб – українців знищували як націю. Масовому голоду в Україні передувала низка спланованих подій. Щорічно, в четверту суботу листопада, українці схиляють голови та запалюють свічки пам’яті по всій країні.

Сьогодні поминальні заходи розпочнуться о 15:30 молитвою за участі глав українських церков на площі біля Свічі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду в Києві. А вже о 16-й відбудеться хвилина мовчання та запалення свічки пам’яті.

Долучитися до заходу можуть усі бажаючі, однак з дотриманням карантинних норм. Можна також долучитися й до акції “Запали Свічку пам’яті”, поставивши свічку на підвіконні своєї домівки о 16-й годині.

Читай у Google News!
Читай у Google News!