В Україні відкрито першу ділянку бетонної дороги

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В Україні відкрито для руху першу ділянку бетонної дороги, написав міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що уFacebook. “Перша ділянка бетонної дороги в Україні відкрита для руху транспорту! Збудовано за найсучаснішими технологіями, гарантія – 28 років! Вперше в Україні!”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Служби автомобільних доріг Полтавської області, відкрили рух по одній з ділянок збудованої цементобетонної дороги в Кобеляцькому районі! Поки що дозволили рух по 1.7 км по правому проїзду автодороги Н-31 Дніпро – Решетилівка.

Агентство “Укрінформ” нагадує, що міністр інфраструктури заявляв, що стратегічний чотирисмуговий автобан Київ – Дніпро, частиною якого є ділянка траси у межах Полтавської області, планується здати до кінця 2021 року. У Полтавській області, наголосив він, цей автобан будується в бетоні з гарантією у 28 років, а за належного утримання він прослужить не менше 50 років.

За інформацією Мінінфраструктури, на реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану автодороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка впродовж останніх двох років спрямовано рекордний обсяг коштів: у 2017 році – 252 млн грн, у 2018 – 1 млрд 41 млн 955 тис. грн, у 2019 році планується профінансувати 800 млн грн.

Читай у Google News!