В Україні створюють медіахолдинг “під Зеленського”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
під Зеленського

Перевтілення прессекретаря президента Юлії Мендель у телеведучу свідчить про вибудову власного медіахолдингу Офісом президента, пише експерт у галузях інформаційної політики, регулювання та захисту телерадіоінформаційного простору Сергій Костинський для prm.ua.

Про що може говорити перевтілення Юлії Мендель у ведучу телеканалу “ДОМ”?

Насамперед згадаємо останні події.

  1. ДБР та Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення у 2019-2020 роках безуспішно намагаються припинити мовлення телеканалу “Прямий”.
  2. У 2021 році РНБО зачищає інформаційний простір України від 4-х проросійських телеканалів Віктора Медведчука.
  3. Міністерство культури та інформаційної політики з 2020 року готується до запуску за бюджетний рахунок інформаційного телеканалу “Euronews Ukraine”.
  4. Державний телеканал для тимчасово окупованих територій “ДОМ”, створений у 2019 році, з 2021-го починає мовити на всю територію України з супутника Astra 4A.

Цей телеканал є практично єдиним, якому на законодавчому рівні дозволене цілодобове мовлення російською.

  1. Прессекретарка Президента України днями запускає власний проєкт на телеканалі “ДОМ”.

Перший випуск своєї авторської передачі Юлія Мендель присвячує критиці Петра Порошенка та промоції Володимира Зеленського.

Хочу помилятися, але складається враження, що Офіс Президента, дещо розчистивши нішу інформаційного телебачення, почав вибудовувати власний інформаційний медіахолдинг.

Звісно, за кошти платників податків.

“Euronews Ukraine”, певно, займеться іміджем Володимира Зеленського у країнах ЄС. Чи мовитиме в Україні – ще невідомо.

“ДОМ” вже почав працювати в інтересах Банкової не тільки на тимчасово окупованих територіях, але на всю територію України.

Благо, більше 30% глядачів дивляться телебачення через супутникові антени, і дивитися, крім інформаційних українських та інформаційно-розважальних російських телеканалів, там більше нема чого.

Читай у Google News!