Ліквідовано схему розкрадання гуманітарної допомоги та бронежилетів для армії. Амуніцію продавали через Епіцентр?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
розкрадання гуманітарної допомоги

Правоохоронці ліквідували схему розкрадання гуманітарної допомоги та спроби незаконно продати понад тисячу бронежилетів на загальну суму понад 12 мільйонів гривень, повідомляє пресслужба СБУ.

“За даними слідства, ділки намагались незаконно продати понад 1 тис. бронежилетів на загальну суму більше як 12 млн грн. Ці засоби захисту були виготовлені в Україні однією з громадських організацій, і через Черкаську військову адміністрацію мали бути передані на потреби оборони. Втім замість безкоштовної передачі українським захисникам, причетні чиновники намагались продати бронежилети через афілійовані комерційні структури та мережу супермаркетів”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, завдяки втручанню СБУ в одній із торговельних мереж було вилучено частину цієї продукції. Вона буде передана до ЗСУ.

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи з пошуку решти бронежилетів, а також встановлюються всі обставини та особи, причетні до протиправної схеми.

Раніше про те, що у Львові торгують амуніцією, яка має бути безкоштовною для армії, поширив у соцмережі Львівський оборонний кластер, об’єднання на базі Харківського заводу, яке Міноборони України визначило головним координатором волонтерського руху з виробництва бронежилетів на період воєнних дій. Представники кластеру виявили в Епіцентрі бронежилети для армії, до виробництва яких організація безпосередньо причетна.

Читай у Google News!