СБУ запустила чат-боти для ідентифікації зрадників та мародерів у Telegram

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
зрадників

Служба безпеки України запустила два нові чат-боти “Знайди зрадника” та “Стоп мародер” у Telegram, які допоможуть повідомити про мародерів і колаборантів, щоб потім притягнути їх до відповідальності.

“СБУ запускає 2 нових чат-боти: для ідентифікації зрадників і мародерів. З їхньою допомогою кожен громадянин зможе оперативно допомогти українській спецслужбі викрити злочинців”, – йдеться у дописі. Так, на чат-бот “Знайди зрадника!” @Traitor_Search_bot можна надіслати інформацію про зрадників, які співпрацювали з росіянами, а також тих, хто повідомляє окупантам важливу інформацію або підтримує їх у соцмережах.

Натомість чат-бот “Стоп мародер” @stop_marauder_ua_bot створений для збору інформації про мародерів. У відомстві додали, що інформацію про них розмістять на окремому сайті.

“Також продовжує ефективно функціонувати офіційний чат-бот STOP russian War @stop_russian_war_bot. З перших днів вторгнення ми отримали на нього тисячі повідомлень про позиції і техніку ворога. І завдяки цьому наші військові завдали значних втрат російським окупантам”, – зауважили в СБУ.

Читай у Google News!