“В першу чергу – ЗСУ”. Одесити в день міста мітингували проти не нагальних витрат із бюджетного фонду

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Під стінами Одеської мерії у День міста відбувся мітинг проти не нагальних тендерів та витрат з бюджету Одеси. Про це повідомляє ukrinform.ua.

На мітингу зібралося понад 300 людей. Одесити скандували «Ганьба», «В першу чергу – ЗСУ» та співали Гімн України. Також містяни викрикували фразу «Гєна, виходь», звертаючись до мера Геннадія Труханова із закликом пояснити, чому влада витрачає кошти на ремонт доріг та фасадів будівель тощо.

Одеситка Ірина Орлянська, син якої загинув 13 серпня у бою проти рашстів, заявила: “Я прийшла на акцію протесту тому, що я вважаю, що гроші міста витрачаються недоцільно. Наші податки використовуються не за призначенням. Зараз іде війна. Гроші потрібні там. Не лише на зброю, а й на медицину. На швидкі, на рефрижератори. Дороги ми можемо відремонтувати після Перемоги”.

Одесити виходять до стін мерії із закликом спрямувати кошти на ЗСУ вже протягом тижня. Ініціювала пікети голова БФ «Корпорація монстрів» волонтерка Катерина Ножевнікова. Сьогодні вона також була присутня на пікеті.

Вона розповіла, що зранку побачила оприлюднений тендер на 6 млн грн на закупівлю дерев в Одесі. “Я хочу, щоб наше місто було зеленим. Але 6 млн – це тисячі дронів, це десятки тисяч турнікетів, без яких щодня гинуть хлопці”, – наголосила вона.

Читай у Google News!