Коломойського хочуть “закрить”, чи все таки “прикрить” від значно більш серйозного обвинувачення? – Сюмар

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Практично немає сумнівів, що після повернення зі Сполучених Штатів всіх керівників антикорупційних органів справа олігарха Коломойського була б активізована, і, ймовірно, стояло б питання видачі його США. Про це пише народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.

Коломойський в суді, з високим шансом вийти під заставу в півмільярда гривень (бо саме у відмиванні такої суми його обвинувачує СБУ)”, – пише Сюмар.

Вона також нагадала, що окрім “Укрнафти” є ще справа “Привату”, а Коломойський вивів із “Привату” не пів млрд гривень, а 5,5 млрд доларів. “І це велика різниця. І завдаток інший, більш перспективний. Тому навіть не знаю, чи тут Ігоря Валерійовича хочуть “закрить”, чи все таки “прикрить” від НАБУ і значно більш серйозного обвинувачення. Але дозволити цього не можуть, бо він надто багато знає. І може заговорити”, – додала Вікторія Сюмар.

“А він не лише знищував Порошенка і Гонтарєву як помсту за прикриття “годівниці” і націоналізацію “Привату”, але грався в багато інших ігор. Як з розкруткою “свого” президента через серіал та шоу на каналі, але і з втручання своїми людьми в американські вибори. А це небезпечна гра, за неї в “супермаркеті під назвою Життя – дуже серйозна Каса”. Недарма ж він так часто повторював це прислівʼя”, – зауважує депутатка.

Вона також додала, що багато хто питає як поведуться “плюси”. “Ніяк. Вже другий рік вони на бюджетному фінансуванні, а хто платить, той замовляє музику. Ну, і за операцію “прикриття” – не бʼють”, – наголосила Вікторія Сюмар.

Читай у Google News!