В ОПУ формують силову вертикаль, щоб підготуватись до заворушень?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
заворушень

Президент України Володимир Зеленський формує свою силову вертикаль, щоб стримувати протестні рухи в Україні. Таку думку висловив співзасновник видання “Петро і Мазепа”  Дмитро Підтуркін, передає prm.ua.

“Президент формує свою силову вертикаль. Уже свою. І тут, мабуть, найважливіше те, що поки залишається за кадром перепідпорядкування Нацгвардії. І коли він перепідпорядкує собі Нацгвардію, а, судячи з усього, усе до цього йде, і чому зараз він міняє Генштаб, чому він міняє тепер керівництво військове тому що Нацгвардія піде туди. А Нацгвардія – це та сила, яка буде стримувати в разі чого протестні рухи в Україні”? – вважає Підтуркін.

За його словами, в суспільстві незабаром можуть початися заворушення через економічний і політичний чинники, і в Офісі президента готуються до цього.

“Є кілька варіантів. Перший – економічний варіант. Натепер ми не знаємо, як ми будемо жити, які платіжки у нас прийдуть населенню восени… І повна відсутність компенсації. Не просто ж так Зеленський раптом вирішив тарифи на електроенергію розглянути на РНБО. Тому що він уже відчуває, що соціальна напруженість через тарифи на комуналку – це реальність, яка почнеться з жовтня”, – сказавПідтуркін.

Читай у Google News!