В Об’єднаних силах відбулись широкомасштабні навчання з протиповітряної оборони

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

У зв’язку з проведенням РФ військових навчань поблизу українсько-російського кордону, за наказом Командувача об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва, відбулись навчання, в яких узяли участь літаки винищувальної авіації, а також підрозділи зенітних ракетних військ. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

“За інформацією, здобутою розвідкою Об’єднаних сил, минулого тижня на території Ростовської області Російської Федерації, за 20 кілометрів від державного кордону України, було проведено навчання з наведення стратегічної авіації для ударів по наземних цілях. За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, в суботу, 13 квітня, відбулись навчання, в яких взяли участь літаки винищувальної авіації, а також підрозділи зенітних ракетних військ – від зенітно-ракетного комплексу С-300 до підрозділів, що мають на озброєнні зенітно-ракетні комплекси “Бук-М1”, “Оса-АКМ”, “Стріла-10”, 2С6 “Тунгуска”, ПЗРК і зенітні установки ЗУ-23-3”, – йдеться в повідомленні.

В Об'єднаних силах відбулись широкомасштабні навчання з протиповітряної оборони#ООС #операція_ОСЗа інформацією,…

Geplaatst door Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation op Zondag 14 april 2019

Як повідомлялось, Збройні сили України останнім часом отримали 120 нових зразків техніки, які раніше не були на озброєнні.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket