В Нацраді заявили, що порушення закону про мову її не стосуються, а звернень вони не отримували

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
закону про мову

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заперечує отримання актів від Уповноваженого із захисту державної мови щодо порушень закону про мову.

“Національна рада з 16 липня 2021 року і до цього моменту не отримувала жодних звернень або актів від Уповноваженого із захисту державної мови”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, регулятор заявив, що взагалі не повинен здійснювати державний контроль за застосуванням державної мови. “Єдиним органом, який здійснює державний контроль за застосуванням державної мови при поширенні та демонструванні фільмів в Україні, згідно з частиною шостою статті 56 згаданого Закону, є Уповноважений із захисту державної мови”, – заявили в Нацраді.

Як повідомлялося, секретаріат уповноваженого із захисту державної мови за підсумками моніторингу 28 телерадіоорганізацій виявив, що шість українських телеканалів порушують мовний закон та направив лист до Нацради з проханням застосувати до згаданих телерадіоорганізацій визначені законодавством санкції.

Читай у Google News!