В ЄС заявили, що Україна продовжує виконувати умови візової лібералізації, але потрібні подальші зусилля

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Єврокомісія оприлюднила доповідь, в якій запропонувала внести нові, більш жорсткі вимоги для продовження безвізового режиму між ЄС та третіми країнами. Про це повідомляє eurointegration.com.ua з посиланням на шостий звіт Єврокомісії.

“Загалом Україна продовжує виконувати критерії візової лібералізації та вжила заходів для виконання деяких попередніх рекомендацій Єврокомісії. Однак необхідні подальші зусилля, де це можливо в нинішніх умовах”, – йдеться у звіті.

Зокрема, на думку Єврокомісії, подальшого вирішення потребують такі питання:

  1. Узгодження візової політики України зі списком третіх країн, з якими у ЄС діє візовий режим, зокрема щодо країн, які становлять загрозу для Євросоюзу через нелегальну міграцію або безпеку;
  2. Продовження зусиль у боротьбі з організованою злочинністю, приділяючи особливу увагу протидії контрабанді вогнепальної зброї та наркотиків, попри виклики, пов’язані з війною.
  3. Продовження зусиль у боротьбі з корупцією, зокрема шляхом ухвалення плану дій з імплементації Стратегії розшуку та повернення активів на період з 2020 по 2025 рік та внесення поправок до закону про AРMA, який регулює порядок розпоряджання заарештованими активами. 
Читай у Google News!