Петров, який привів тітушок на Майдан, погрожує шефредакторці “Детектор медіа” покаранням, яке сам визначить

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Чорний політтехнолог Володимир Петров пригрозив шеф-редакторці порталу “Детектор медіа” Наталії Лигачовій “покаранням”. Про це він заявив в ефірі свого ютуб-каналу “Радіо Ісландія”, відреагувавши на її критичні висловлювання, повідомляє detector.media.

“Лигачова – я зразу попереджаю – буде покарана”, – сказав Петров. “В порядку, передбаченому законом?”, – спробував уточнити його співведучий Сергій Іванов. “Ні, це я буду вирішувати, як вона буде покарана”, – заперечив Петров.

“Я не вимагаю вибачень. Раніше, коли вона це говорила, мені було по фонарю. Зараз вважайте, що я таке понятіє ввьол. Тобто Лигачова буде покарана, це не обговорюється”, – сказав Петров. 

Як відомо, у своєму виступі Лигачова зазначила: те, “що Нацрада дала “Ісландії” ліцензію, – це нонсенс. Це – чорні політтехнологи, які працюють на Офіс президента, яким не місце ні в марафонах, ні в ютубі, ніде. Вова Петров – це той, хто привів колись тітушок на Майдан, які побили тоді Олю Сніцарчук з 5 каналу, це той, хто просував купу чорних технологій, і він зараз працює на Офіс президента. Мене дуже дивує, чому ніхто не підкаже Банковій, що це просто стидоба”.

Читай у Google News!