В Генпрокуратурі назвали арештовані кошти ArcelorMittal речовими доказами

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ArcelorMittal

За клопотанням прокурора ОГП накладено арешт на безготівкові кошти на окремих рахунках ArcelorMittal, визнані речовими доказами у кримінальному провадженні.

“Згідно із матеріалами кримінального провадження, встановлено, що з цих рахунків не проводилися відрахування зі сплати податків, зборів та інших загальнообов’язкових платежів, а також для виплати заробітної плати”, – ідеться в повідомленні.

За даними слідства, головний бухгалтер підприємства вніс завідомо неправдиві відомості до декларації з рентної плати за користування надрами, тим самим ухилившись від сплати до бюджету понад 2,24 млрд грн.

У повідомлені сказано, що арешт рахунків відбувся з метою забезпечення спеціальної конфіскації, а всі процесуальні дії відбуваються виключно в рамках чинного законодавства.

В компанії заявили, що юридичних підстав для блокування рахунків немає, оскільки цивільний процес не ведеться. “Після того, як окружний суд виніс рішення на користь АрселорМіттал, і поки адміністративний позов податківців перебуває на розгляді, Генеральна прокуратура вжила агресивних заходів проти компанії, що суперечить букві та духу закону”, – заявив заступник гендиректора АрселорМіттал Кривий Ріг з адміністративних питань Артем Філіп’єв

Читай у Google News!