В 2021 Україна вимагатиме відключення росії від SWIFT?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
SWIFT

Україна може вимагати відключення росії від міжнародної розрахункової системи SWIFT, якщо в переговорному процесі по Донбасу до кінця року не буде прогресу. Про це в ефірі каналу “Україна 24” заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

“Якщо до кінця цього року, а тут скоро будуть канікули новорічні і різдвяні, і в нас, і на Заході, якщо цього не станеться, то я думаю, що початок нового року буде початком нового стандарту нашого розуміння ситуації, наших пошуків нових впливів і наших пропозицій щодо тиску на агресора”, — сказав Кравчук.

За його словами, в 2021 році у України з’являться аргументи, щоб вимагати у вигляді санкцій відключення росії від міжнародної розрахункової системи.

“Ми будемо цього просити і вимагати. Ми будемо вимагати інших санкцій. Ми не будемо вимагати війни — це не входить в нашу філософію демократичної України. Санкції не діють так, як повинні діяти зараз… росія домовляється з іншими країнами через тиск. Якщо ми не зможемо домовитись з росією політично-дипломатичним шляхом, ми повинні зробити все, щоб її примусили зупинити агресію і відновити територіальну цілісність України через спільний тиск світового співтовариства і України. А форми тиску ми знайдемо”, — заявив Кравчук.

Читай у Google News!