Олігарху путіна заблокували активи в швейцарському банку

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Олігарху путіна

російський олігарх Віктор Вексельберг подав позов до суду на Bank Bär за відмову того в доступі до його активів через санкції США, передає ukrinform.ua з посиланням на Tages-Anzeiger.

Мільярдер вважає блокування банком його активів невиправданим і вимагає доступу до рахунку в цінних паперах, частину яких хотів продати і використати для виплати позики в сумі 160 мільйонів доларів. Однак банк через побоювання потрапити під санкції не виконав цього прохання. росіянин подав позов через свою холдингову компанію Lamesa.

16 листопада господарський суд Цюриха виніс рішення на користь банку і відхилив позов Lamesa Holding. Якщо банк ігнорує санкції, йому загрожують високі штрафи. «У найгіршому випадку йому доведеться рахуватися з виключенням із системи фінансового ринку США, що загрожує існуванню відповідача як міжнародного банку, який залежить від доступу до американського фінансового ринку для своїх операцій у доларах США», – йдеться у рішенні суду.

Вексельберг хоче оскаржити рішення. У нього на це є 30 днів. Наступною інстанцією розгляду справи стане федеральний суд.

Читай у Google News!