Узковідєніє. Працівниця столичної IT-фірми не знає, як жити далі через українську мову

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
ushanka2

Працівниця столичної IT-фірми в соцмережі Instagram заявила, що не розуміє, як їй жити далі, коли вона “не переварює” українську мову, передає prm.ua.

Зазначається, що дівчина з ніком Анастасія Польських перепостила повідомлення про те, що з 16 липня української мови буде більше. Вона заявила, що це маразм і вона “не переварює” державну мову.

zakoleabani4

Водночас у відповідь на резонанс, який викликала її публікація, Анастасія підкреслила, що не любить українську мову, адже вона “мєрзко” звучить. Вона  також підкреслила, що попри нелюбов до мови вона сплачує податки, на відміну від деяких.

zakolebani5

В AllStarsIT, де працює дівчина, пообіцяли розібратися у ситуації. Там підкреслили, що не підтримують погляди Анастасії щодо мовного законодавства.

Сама дівчина відреагувала на публікації у мережі подякую за піар її сторінки. Натомість у компанії не зраділи її піару. Там переконують, що Анастасія перебувала на випробовувальному терміні, а результати її роботи були невтішні. З огляду на ситуацію та її українофобські заяви там повідомили про завершення з нею професійних стосунків.

Читай у Google News! google news