Уряд заборонив чартерні польоти між Україною та росією

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кабінет міністрів України встановив заборону на здійснення нерегулярних польотів між Україною і росією, за винятком рейсів, які необхідні для забезпечення місії ООН, Червоного хреста та Організації з безпеки співробітництва в Європі. Відповідну постанову схвалено на засіданні уряду.

“Ми зробили аналіз перельоту пана Бойка до країни-агресора. Він скористався лазівкою в нашому законодавстві, отримав добро від ФСБ росії, і прямим перельотом Київ-москва потрапив на переговори з прем’єр-міністром країни-агресора. Тому, ми пропонуємо постанову про внесення змін до положення про використання повітряного простору України”, – заявив на засіданні уряду міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, постанову подано на розгляд з метою захисту державної безпеки шляхом усунення лазівок для нерегулярного авіасполучення між Україною та країною-агресором. “Проектом акта пропонується встановити заборону на здійснення нерегулярних польотів між Україною та країною-агресором, за винятком рейсів, які необхідні для забезпечення місії ООН, Червоного хреста та Організації з безпеки співробітництва в Європі”, – сказав Аваков.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав підтримати постанову і засудив поїздку Бойка і Медведчука до Москви. “Підтримаємо проект постанови. Поки росія не повернеться до цивілізованого стану, такі обмеження будуть діяти”, – заявив він.

Як повідомлялося, “Нафтогаз” розглядає опцію повного припинення транзиту російського газу територією України та готує заходи, які за такого розвитку мають забезпечити енергетичну безпеку України.

Читай у Google News!