Уряд вирішив продовжити контракт з Коболєвим

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити контракт з головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим, але з вдвічі меншою зарплатою, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє “Прямий”.

“Ми приймемо рішення продовжити контракт з правлінням на нових умовах на рік. Зі щомісячним звітом про досягнення цілей. Якщо цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту”, – наголосив він.

Гройсман додав, що для укладення нового договору необхідно врахувати кілька умов. “По-перше – забезпечити відділення газотранспортної системи (ГТС) і її сертифікацію за європейським законодавством, продовження транзиту газу з січня 2020 року і досягти (обсягу – ред) видобутку газу щонайменше 18 млрд куб. м на рік, а не як сьогодні, трохи понад 15 млрд куб. м на рік”, – сказав прем’єр.

Він зазначив, що на жаль керівництвом Нафтогазу не були досягнуті поставлені цілі.

“Нам необхідна справжня реформа Нафтогазу. Ми не будемо платити захмарні зарплати менеджменту. Вона має бути, як мінімум, вдвічі меншою. Наглядова рада повністю підтримала кабмін”, – сказав Гройсман. Крім того він додав, що Кабмін має намір схвалити проведення конкурсу на нове правління Нафтогазу з 20 березня 2020 року.

Як повідомлялось, раніше Нафтогаз оголосив про нові процеси зі стягнення майна Газпрому в декількох країнах у рахунок оплати боргу російської компанії,

Читай у Google News!