Укроборонпром можуть реорганізувати в 9 холдингів – віцепрем’єр-міністр

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Укроборонпром

Понад 60 підприємств державного концерну Укроборонпром в процесі трансформації планують реорганізувати в дев’ять холдингових компаній, йдеться у повідомленні пресслужба концерну з посиланням на віцепрем’єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

Шість з цих компаній увійдуть до складу майбутнього холдингу “Оборонні системи України”, три — в “Аерокосмічні системи”.

“Всі розуміють, що Укроборонпром потрібно реформувати: частину підприємств, які втратили зв’язок з оборонною промисловістю, потрібно передати на приватизацію до Фонду держмайна, решта підприємств складуть основу 9 холдингових компаній за напрямами – 6 з них увійдуть до складу майбутнього холдингу під робочою назвою “Оборонні системи України”, а 3 – до “Аерокосмічні системи”. Кожній холдинговій компанії будуть потрібні фахівці різного напрямку”, – сказав Уруський.

Як повідомлялося, 6 жовтня президент Володимир Зеленський звільнив Айвараса Абромавичуса з посади гендиректора державного концерну “Укроборонпром”. Виконувачем обов’язків гендиректора було призначено Ігоря Фоменка.

Читай у Google News!