Держоборонзамовлення профінансоване на 15% – Гончаренко

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Держоборонзамовлення профінансоване на 15% - Гончаренко 1

Ситуація з фінансуванням державного оборонного замовлення є катастрофічною, адже воно профінансоване лише на 15%, заявив депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко, повідомляє prm.ua.

“Коли сьогодні ми кажемо про війська наші, у нас державне оборонне замовлення в цьому році профінансоване на 15%. Я кажу це відповідально. Зараз у нас вересень місяць. ДОЗ профінансоване на 15%. Це катастрофа. У нас розроблені ракети “Нептун”, які здатні захистити все морське узбережжя України, повністю захистити і закрити. Ми не зможемо ні на кого напасти, але захиститись від десанту, від будь-якої атаки з моря на Одесу, на Миколаїв ми абсолютно здатні. Ціна питання – 1,8 мільярда гривень, щоб ми виробили в Україні… Тобто ці гроші не підуть за кордон, не купити “Стелс”, а дати нашим робітникам, на наші заводи, які відпрацюють, люди отримають зарплату, і отримати ці ракети.
Але ми цього не робимо. Ми знаходимо куди завгодно направити гроші: на ДБР, на дороги, на що хочеш. У нас два кілометри доріг в Дніпропетровській області – 200 мільйонів гривень. Так вибачте… Ми їх розробили, ми їх взяли на озброєння. Тобто їх військові перевірили, все гаразд. Кажуть: працює, беремо. Давайте тепер їх закупимо, щоб мати кілька дивізіонів, які захистять все морське узбережжя. Але ми цього не робимо. Чого ми чекаємо? І таких питань є дуже багато…”, – сказав Гончаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket