Україну поки не чекають у НАТО через велику кількість російських агентів – експосол

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
НАТО

Україна не можна стати членом НАТО, доки в керівному апараті країни будуть знаходитись проросійські агенти. Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України в США 1994-1998 Юрій Щербак, передає prm.ua.

За його словами американські партнери вже неодноразово натякали на значну кількість російських шпигунів у сфері внутрішньої безпеки України.

“Американці взагалі дуже занепокоєні були ще 25-30 років тому станом нашої внутрішньої безпеки і витоками інформації з найвищих рівнів і щаблів до Москви. І коли почалася кампанія по розширенню НАТО, то мені сказали мої друзі американські: розумієш, у вас повнісінько російських агентів, і ви зараз не зможете в НАТО вступити, тому що одразу всі таємниці попливуть до Москви”, – розповів письменник.

Він зауважив, що сусідні країни потрапили до НАТО коли відсторонили генералів, які навчалися у Москві.

“Так само було сказано і Румунії. І Румунія провела чистку серед своїх генералів, Польща провела чистку. Всі полковники, капітани, генерали, які вчилися в Москві – вони всі були відсторонені. Нове покоління прийшло. Тому що це дуже чутливі фактори національної безпеки. Я думаю, буде і про це розмова”, – заявив експосол України в США.

Читай у Google News!