Українська влада досі не наклала санкції на Маслякових, які публічно підтримують путіна

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
kvn
kvn

Україна досі не наклала санкції на Маслякових – російських шоуменів, які публічно підтримують путіна та їздять з «КВК» гастролювати в Крим та зруйнований росією Маріуполь, пише ведуча “Схем” Наталія Седлецька.

“Журналістка ‘Схем’ Оля Івлєва звернулась до РНБО із запитанням про долю двох звернень Кабміну із пропозицією санкціонувати Олександра Маслякова-старшого та молодшого. І ось апарат РНБО на запит ‘Схем’ надав нам відповідь, з якої випливає, що… ніхто, включно з Кабміном, не звертався до них із такою ініціативою”, написала Седлецька.

Вона також зазначила, що в Україні у Маслякових – висить декілька не закритих компаній, а серед співвласників – один український партнер – це телепродюсер Наум Баруля, давній соратник Зеленського, вони разом створювали шоу “Ліга Сміху” та низку комедійних сіткомів.

“Наум Баруля не зміг пояснити журналістам, чому досі не вийшов зі структури власності фірм Маслякових в Україні. “Схеми” також знайшли у нього громадянство російської федерації”, – резюмує Седлецька.

Читай у Google News!