Українцям в Афганістані пропонували виїхати до росії в обмін на заяви, що їх кинули на вірну загибель

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Афганістані

Спецслужби Російської Федерації намагалися завадити евакуації громадян України з Афганістану, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“За наказом спецслужб російські ЗМІ провели спеціальну інформаційну операцію. Вони повідомляли про те, що евакуації українців не буде та що держава покинула своїх громадян напризволяще. Попри небезпеку, яка очікувала на воїнів ще й з боку спецслужб країни-агресора, українські розвідники провели блискучу операцію”, – повідомив у телеефірі один із безпосередніх учасників операції з порятунку українців з Афганістану співробітник воєнної розвідки України Олег.

“Нашим громадянам, яких ми забирали, неодноразово надходили пропозиції виїхати до росії в обмін на заяви, що Україна покинула їх на вірну загибель”, – зазначив розвідник.

Проте незабаром “відео героїчної та високопрофесійної роботи українських розвідників транслювалося в ефірі провідних світових телеканалів та вкотре підтвердило фейковість російської пропаганди”, наголосили у ГУР.

Читай у Google News!