Кожна людина в Україні, від малого до великого, має бути частиною війни – Спартц

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Спартц

Перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц в інтерв’ю eurointegration.com.ua заявила про низький рівень усвідомлення з боку влади та населення України воєнної загрози через напад рф.

“Ви до війни не готуєтеся. Ви навіть поводитеся так, наче у вас війни немає! Не розумієте, що у вас найбільша війна після Другої світової!… Бо я була в Україні, з Заходу до Сходу. І якщо у вас війна, то кожна людина в Україні, від малого до великого, має бути частиною війни. Але коли проїжджаєш вашими містами, коли дивишся, як ваші міста готуються до атак – то бачиш, що багато де це не відбувається. Ви все чекаєте, що все Захід буде робити”, – вважає Спартц.

За її словами, Україна і кожен українець повинні зрозуміти, що у вас дуже серйозна війна. “Потрібно, щоб люди, хто чим може, допомагали вашій армії, допомагали військовим, людям, які хочуть воювати. Кожен повинен зробити, хто що може, хто чим може допомагати. Ви повинні перейти на воєнні рейки. Я раджу не недооцінювати вашого противника. росіяни перегруповуються, вони вміють вести гібридну війну”, – резюмувала член Конгресу США.

Читай у Google News!