Спартц: Якби Єрмак був державним діячем, він би уже пішов у відставку

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Спартц

Американська конгресвумен Вікторія Спартц заявила, що голові ОПУ Андрію Єрмаку треба піти у відставку.

“На жаль, замість того, щоб дати відповідь на питання, які я висловила минулого тижня, пан Єрмак розпочав наклепницьку кампанію проти мене. Багато американців і європейців вже певний час відчувають занепокоєння щодо Єрмака. Якби Єрмак був державним діячем, як людина з уже сумнівною репутацією, він би пішов у відставку цієї зими після того, як запевнив українське керівництво, що ніякого нападу з боку росії не буде, що знизило готовність України. Однак ніколи не пізно вчинити правильно”, – написала Спартц.

Водночас, за словами Спартц, дехто припускає, що додатковий контроль щодо озброєння може призвести до затримки поставок зброї українським військовим. Але на її думку саме нинішня відсутність нагляду є фактором, що сприяє затримкам, а належний нагляд та логістика лише збільшать швидкість та ефективність.

Крім того, Спартц не розуміє чому Київ, схоже, має гроші на реконструкцію другорядної інфраструктури, але не має грошей на підтримку солдатів, наприклад, на давно обіцяне житло для бійців АТО.

Читай у Google News!