Українці Іспанії звернулися до уряду через антиукраїнську діяльність Шарія

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
sharii

Українці Іспанії звернулася до уряду країни через антиукраїнську діяльність Анатолія Шарія. У зверненні організація просить звернути увагу на підозріло високу купівельну спроможність блогера, який придбав коштовну віллу в Іспанії.

“Ми, українці, що проживають в Іспанії, українські асоціації, організації в Мадриді та по всій Іспанії розуміємо та підтримуємо необхідність цього кроку, оскільки ми самі є свідками того, як ця пропаганда поширюється з початку війни на сході України.

Наприклад, колишній журналіст, проросійський відеоблогер Шарій Анатолій Анатолійович, який зараз проживає в Іспанії, розміщує у своїх блогах відеозаписи з російською пропагандою проти всього українського: він виступає проти використання української мови, дискредитує Державний герб, прапор і гімн України. публікує неправдиві дані, які зневажають українську армію, український уряд та Україну, згідно Вікіпедії.

Ми всі поважаємо право на свободу вираження поглядів, але досвід пана Шарія викликає у нас підозру щодо його намірів. Маючи сумнівне кримінальне минуле, знайшовши притулок у Литві та деякий час переховуючись у Нідерландах, він придбав будинок в Іспанії в Рода-де-Бера, муніципалітет Таррагони. який оцінюється приблизно в один мільйон євро”, – йдеться в українській версії листа.

Організація оприлюднила текст звернення до міністра внутрішніх справ Фернандо Ґранде-Марласки іспанською та українською мовами у п’ятницю, 12 лютого.

Читай у Google News! google news