Україна відмовляється співпрацювати з Молдовою щодо справи викрадення Чауса

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
викрадення Чауса

Україна неодноразово відмовила правоохоронним органам Молдови у співпраці щодо розслідування викрадення екссудді Миколи Чауса. Про це заявив голова слідчої комісії Молдови у справі Чауса Василь Нестасе, передає prm.ua.

“Я знаю, що наша прокуратура, Генеральна прокуратура Молдови надіслала прохання до Генеральної прокуратури України, щоб отримати дані про цих людей(осіб підозрюваних у викраденні Чауса – ред.), але ми отримали негативну відповідь. Україна сказала, що це дані персонального характеру. Тому наша прокуратура нічого не отримала”, – пояснив Нестасе.

Він наголосив, що правоохоронці Молдови зі свого боку здійснили все можливе щодо з’ясування обставин викрадення Миколи Чауса.

“Що стосується розслідування, то у нас все чітко і ясно. Наші правоохоронні органи змогли швидко встановити хто саме це зробив, коли та де проживали ці люди, хто саме їм допомагав. Навіть в яких готелях вони були, чим займалися і так далі. Тобто детально все розписано, і про це нам вже практично все ясно”, – розповів голова слідчої комісії у справі Чауса.

Він також заважив, що Україна декілька разів відмовляла Молдові у співпраці. Зокрема, посол України в Молдові відмовся прибути на засідання слідчої комісії щодо викрадення українського екссудді.

“Ви знаєте ми, кілька разів запросили до комісії посла України в Молдові, але ніхто не прийшов. Взагалі слідчі органи України порушили кримінальну справу десь через місяць після викрадення”, – зазначив Нестасе.

“Я думаю, що саме українська сторона повинна бути зацікавлена ​​в тому, щоб зловити викрадачів та дізнатися де знаходиться Чаус. Але ми бачимо, що немає ніякої співпраці з боку українських слідчих органів. На жаль, не було ніякої співпраці з нашими слідчими органами”, – наголосив Василь Нестасе.

Читай у Google News!