Україна відключила “глушилки” російського ТБ на Донбасі – Турчинов

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Україна відключила "глушилки" російського ТБ на Донбасі - Турчинов 1

Колишній секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов розповів, що на Донбасі пів року тому відключили систему для блокування сигналу російський пропагандистських телеканалів. Про це він сказав в інтерв’ю проєкту “Ісландія”, передає 5.ua.

“Щоб якось обмежити вплив російських ЗМІ та російських пропагандистів, ми побудували вздовж лінії розмежування систему таких технологічних агрегатів, які нейтралізували російське телебачення. “Глушилки” по-народному. Які локалізували передачу сигналів з окупованої території, з території Росії. В той же час вони посилювали сигнал українського телебачення, українського радіо. Довгий час на окупованій території, коли вмикали російський канал, там була “пелена” і нічого зрозуміти не можна було”, – розповів Турчинов.

І додав: “На превеликий жаль, уже пів року тому всі ці установки відключили. Хто давав команду – мені невідомо. Вони відключені, вони не працюють, у нас значна частина Луганської та Донецької області знову можуть приймати не тільки російське телебачення, а й ці скажені сепаратистські канали, де взагалі просто якась психічно нездорова маячня відбувається”.

З його слів, планувалося такі системи для блокування сигналу розмістити уздовж усього кордону з Росією.

“Зараз ми маємо ситуацію, коли в багатьох населених пунктах замість українського ТБ дивляться тільки російське телебачення. Це серйозна проблема… Спочатку приходять російські ЗМІ, а потім приходять російські танки”, – зазначив Турчинов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket