ЗМІ: Україна не змогла домовитись з МВФ

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) після двотижневої роботи покине Київ без підстав рекомендувати раді директорів МВФ укласти з Україною нову програму кредитування. Про це Українським Новинам повідомили кілька джерел, знайомих з попередніми результатами роботи місії. В результаті не буде не те, що узгодженого меморандуму про співпрацю, не буде навіть проекту цього документа.

Основною причиною відсутності домовленості з МВФ стала інформація про можливість мирової угоди між державою і колишніми власниками ПриватБанку, повідомили агентству джерела, знайомі з процесом переговорів.

“Насправді МВФ поїхав і залишив домашнє завдання, яке має стати достатньо простим для президента України, але досить важким для друга Ігоря Коломойського. Бо дві червоні лінії, які МВФ завжди окреслював, зараз він на них сфокусувався. Україна має гарантувати, що не буде жодного компромісу по питанню ПриватБанку з Ігорем Коломойським, і має запевнити та гарантувати незалежність центрального банку. Це два критично важливих моменти. І без гарантії по обох з них нової програми з МВФ не буде”, – заявив фінансовий аналітик Сергій Фурса у ток-шоу Ехо України.

Читайте також: Заступник голови НБУ: Денаціоналізація ПриватБанку буде червоною лінією для МВФ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket