Україна не обіцяла зміни до постанови про місцеві вибори, але найближчим часом вони розглядатимуться – Єрмак

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Україна не обіцяла зміни до постанови про місцеві вибори, але найближчим часом вони розглядатимуться - Єрмак 1

Під час зустрічі радників в нормандському форматі Україна не обіцяла вносити зміни до постанови про місцеві вибори для проведення їх на окупованих територіях, однак найближчим часом Верховна Рада розгляне внесення зміни до постанови про місцеві вибори. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Ніяких зобов’язань з української сторони щодо перегляду постанови Верховної Ради [про місцеві вибори. – УТ] не було. І це неможливо, тому що ми не можемо втручатися в діяльність українського парламенту”, – сказав він.

За словами Єрмака, Україна лише “проінформувала” інших учасників зустрічі про наявність постанови, якою хочуть внести зміни до постанови про місцеві вибори. “Ця постанова є і найближчим часом вона буде винесена в залу Верховної Ради, де буде вирішуватися її доля”, – додав голова Офісу президента.

Як відомо, раніше представник президента РФ Дмитро Козак за результатами зустрічі радників глав держав Норманського формату заявив, що українська сторона погодилась переглянути постанову про місцеві вибори

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket