Україна може вступити в ЄС у 2025-2027 році

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Голови парламентів України, Литви та Польщі задекларували у резолюції Міжпарламентської асамблеї строки вступу України до Європейського союзу. Про це заявив голова Верховної ради Андрій Парубій.

За словами глави Верховної ради, Україна має великий шанс вступити до Європейського союзу у 2025-2027 році. “Ключовий документ, який був нами півгодини тому підписаний – це наша спільна резолюція і наш план дій на наступний період. Для нас було дуже важливо, що серед того плану дій ми узгодили, що будемо дотримуватись стратегії “2025-2027”.

Це стратегія на шляху України до ЄС. Ми визначили, що в цей період це і є вікно можливостей для вступу України в Євросоюз… і спільно розробили стратегію, які кроки ми маємо зробити, щоб ми змогли вийти на кінцеве і заключне рішення”, – заявив Парубій.

Так, голова Верховної ради підписав резолюцію за підсумками проведення X сесії Міжпарламентської асамблеї Україна-Литва-Польща. “Ми спільно визначили, що цей період ми бачимо як період великих шансів для України на шляху до ЄС. Адже у 2025 році буде головувати Польща, а з 2025-го по 2027 рік буде головувати Литва”, – додав Парубій.

Раніше повідомлялося, що Сербія може відмовитись від цілі на членство у Євросоюзі заради РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket