Учасники протесту вимагають звільнення Єрмака, Демченка та інших агентів впливу рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
агентів впливу

Учасники акції протесту “ЗахисТИ Україну – зупини переворот” вимагають перезавантаження чинної влади, бездіяльність і брехня якої загрожують безпеці й добробуту України. Вимоги озвучив один з засновників партії “Демократична Сокира” Юрій Гудименко, передає prm.ua.

“Усвідомлюючи небезпеку, яка нависла над Україною внаслідок російської агресії та проникнення російської агентури у вищі органи влади, усвідомлюючи загрозу поновлення курсу на капітуляцію у зв’язку з заявою Зеленського про прямі перемовини з путіним, розуміючи, що президент здійснює державний переворот, передавши владу в країні ніким не обраному фавориту, Андрію Єрмаку, та знищивши практично всі державні інституції, ми, громадяни України, беремо на себе відповідальність захищати Конституцію України та суверенну волю українського народу”, – зазначив Гудименко.

Він переконаний, що Україна потребує влади, що боротиметься з росією, а не з опозицією, пресою, армією й народом. Влади, що виступає проти олігархів, а не за них. Щоб гарантувати мир і стабільність у країні, потрібно повністю перезавантажити її керівництво й всебічно розслідувати його злочини.

“Ми вимагаємо негайного звільнення із займаних посад Єрмака, Демченка й інших агентів впливу Російської Федерації, – заявив представник “Демократичної сокири”. – Ми вимагаємо перевиборів до Верховної Ради для формування державницької коаліції. Ми вимагаємо відставки президента Зеленського”.

Гудименко також додав, що активісти не допустять подальшого зростання в країні хаосу, безладдя, корупції й репресій.

“Ми наголошуємо, що опозиційні сили готові в разі потреби брати на себе відповідальність за країну і виправляти помилки нинішньої влади. Ми ініціюємо створення координаційної ради української опозиції, яка буде спрямовувати зусилля парламентських і позапарламентських сил у дусі єдності та взаєморозуміння. Ми закликаємо всі державницькі сили до спільного формування такої платформи. Ми починаємо безстрокову кампанію за повне перезавантаження влади і повернення України на шлях реформ, звільнення окупованих територій і євроатлантичної інтеграції”, – сказав він.

“Ми доводили і готові довести ще раз, що українська нація готова захистити демократію і державну незалежність”, – наголосив Гудименко.

Читай у Google News!