У США хочуть зробити Україну країною “НАТО-плюс” та перевірити чи є росія державою-спонсором тероризму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
american eagle

Група республіканських конгресменів має намір внести законопроєкт, який оголошує Україну країною “НАТО-плюс” та ініціює перевірку доцільності оголошення росії державою-спонсором тероризму, передає golosameriki.com.

Законопроєкт визначає Україну як країну “НАТО-плюс”, щоб забезпечити прискорений розгляд питань щодо продажу деяких американських оборонних товарів та послуг. Документ також відкидає пропозицію росії про введення мораторію на розгортання в Європі ракет середньої дальності наземного базування та вимагає, щоб США офіційно визначили, чи росія є державою-спонсором тероризму.

Законопроєкт забезпечить Україні військову та дипломатичну підтримку, якої вона потребує, в умовах нарощування російської військової могутності біля її кордонів. Він також передбачає притягнення президента росії Володимира путіна до відповідальності за агресію через негайне запровадження санкцій проти газопроводу “Північний потік – 2”, щоб його так і не було введено в експлуатацію.

“У дипломатії мало шансів на успіх, якщо не підходити до неї з позиції сили”, – заявив провідний республіканець у комітеті Палати представників у міжнародних справах Майкл Маккол.

Співавторами законопроєкту виступили члени Палати представників Майк Роджерс, Майк Тернер та Еліс Стефаник.

Читай у Google News! google news