У “Слузі народу” “можливо” знайдуть гроші на мінімальну зарплату, зекономивши на обслуговуванні держборгу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
гроші на мінімальну зарплату

В Україні є джерела для підвищення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень, сказав голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, повідомляє prm.ua.

Читайте також: Підвищення мінімальної зарплати в період кризи призведе до збільшення ‘тіньового’ сектору – ЄБА[/su_pullquote]

Він зазначив, що на підвищення мінімалки потрібно п’ять мільярдів гривень.

“Можливо (гроші знайдуться – ред.), через економію з обслуговування державного боргу. Хоча я б при дефіциті у 7,5% не говорив би про якусь економію на обслуговуванні державного боргу. Це величезні гроші, це гроші, джерела на які нам ще треба віднайти, попри три мільярди, які ми хочемо отримати до кінця року від МВФ, Єврокомісії та Світового банку”, – сказав він.

Гетманцев зауважив, що необхідна для підвищення мінімальних зарплат сума не є критичною для української економіки.

“Таким чином джерела є, бо сума не є критичною, якщо я не помиляюся, близько п’яти мільярдів гривень на відповідне збільшення. Але, знову ж таки, ми маємо з вами говорити про те, що проблема держборгу та обслуговування держборгу – це серйозна проблема для нашого бюджету, і ми маємо її вирішувати шляхом проактивної боргової політики”, – сказав він.

Раніше на сайті Верховної Ради з’явився текст законопроєкту №3963 щодо підвищення мінімальної зарплати в Україні.

Читай у Google News!