У Польщі закликають не користуватись російським додатком FaceApp

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У міністерстві цифровізації Польщі застерігають від використання російського мобільного додатку FaceApp, який дозволяє користувачам побачити, як вони виглядатимуть у літньому віці.

Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на TVN 24, із застереженням виступив директор департаменту керування даними в міністерстві Мацей Кавецький.

“Чи справді бажання дізнатися, як ми будемо виглядати через 50 років, є настільки цінним, щоб продавати за нього усі наші дані у телефоні?!Ми погоджуємось на це, встановивши FaceApp. Додаток з росії…Досвід CambridgeAnalytica нічому нас не навчив”, – зазначив Кавецький у середу.

Він додав, що користуючись додатком, людина надає повний доступ до свого телефону та до інсталювання інших даних з мережі.

Кавецький підкреслив, що у рф раніше створили додаток FindFace, який дозволяв зробити фото й отримувати дані про цю особу в соціальній мережі ВКонтакте, а антивірусна програма Kaspersky допомагала російським спецслужбам, викрадаючи дані з комп’ютерів.

Він повідомив, що міністерство цифровізації здійснить відповідні юридичні кроки щодо цього мобільного додатку.

Також раніше повідомлялося, що сенатор-демократ Чак Шумер звернувся до Федеральної комісії з торгівлі та ФБР з проханням провести розслідування з приводу можливої загрози національній безпеці з боку популярного додатка FaceApp

Читай у Google News!