Оточення “слуги народу” у Києві побудує “храмовий комплекс” на 176 апартаментів – Наші Гроші

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
khramovyy kompleks

Компанія, пов’язана з оточенням нардепа від “Слуги народу” Андрієм Стріхарським, отримала дозвіл на будівництво “храмового комплексу” з апартаментами у Києві, йдеться у матеріалі проєкту nashigroshi.org.

Зазначається, що 31 серпня державна архітектурно-будівельна інспекція України видала ТОВ “Столичний актив” дозвіл на будівництво багатофункціонального храмового комплексу на вулиці Зарічна, 45 у Дарницькому районі Києва. Об’єкт зведуть поблизу станції метро “Славутич”.

Як повідомляється, Керівником і власником ТОВ «Столичний актив» є Віта Камаєва. Вона також є керівником ТОВ «Статус Буд-Прайм», яке є замовником будівництва ЖК Podil Plaza & Residence на вул. Глибочицькій, 73-79, девелопером якого є Status Group. Власником цього торгового знаку є ТОВ «Компанія «Статус Групп», власником якої до обрання в парламент був Андрій Стріхарський – нині народний депутат від партії «Слуга народу».

Як свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, “багатофункціональний храмовий комплекс” матиме щонайменше 10 поверхів на яких розмістять 176 апартаментів.

Як повідомляється, звести комплекс планують на ділянці площею 1,07 гектару, яка розташована в зоні охоронюваного ландшафту. Функціональне призначення ділянки – частково територія громадських будівель та споруд та частково зелених насаджень загального користування.

Читай у Google News! google news