У Кривому Розі більше не буде “російських” та “білоруських” вулиць

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кривому Розі

У Кривому Розі перейменують вулиці, які пов’язані з державою-агресором росією та білоруссю, повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«У Кривому Розі не буде жодних «московських», «бурятських» та інших вулиць, площ, парків та скверів, пов’язаних із державою-агресором росією та білоруссю!», — написав Вілкул.

Всього у місті 193 таких назв. Замість них з’являться вулиці, сквери та площі на честь військових частин, які захищають Кривий Ріг, Героїв України, видатних українських та іноземних діячів, а також на честь українських міст та традицій.

У місті створили робочу групу, до складу якої увійшли представники міської та районної влади, представники громадськості, науковці та краєзнавці.

Протягом 30 днів (з 1 по 30 липня) мешканці вулиць, що підлягають перейменуванню, можуть ознайомитись із переліком нових назв, які запропонувала робоча група.

Для роз’яснення з жителями вулиць будуть проведені зустрічі, під час яких вчені та краєзнавці розкажуть про військові частини, історичні постаті, події тощо, на честь яких пропонуються нові назви. Якщо мешканці мають власну пропозицію щодо назви, вони можуть про це повідомити.

Читай у Google News!