У Білоруському домі в Україні стверджують, що за їхнім очільником стежили і поліція знала про це

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Білоруському домі

Білоруський дім в Україні стверджує, що за його очільником Віталієм Шишовим, якого знайшли повішеним у Києві, стежили і поліція знала про це.  В організації вважають, що вбивство було сплановано для “ліквідації небезпечного режиму білоруса”.

“Нас неодноразово попереджали як місцеві джерела, так і свої люди в Республіці Білорусь про всілякі провокації аж до викрадення та ліквідації. Віталій стоїчно і з гумором ставився до цих попереджень, заявляючи, що хоч так можливо БДУ вийде з інфовакууму”, – йдеться у повідомленні БДУ. 

У Білоруському домі в Україні переконані, що переконані, що смерть Шишова – це “спланована чекістами операція з ліквідації дійсно небезпечного для режиму білоруса”. Представники організації заявили, що продовжуватимуть домагатися встановлення істини в загибелі Віталія.

Як повідомляється, Віталій Шишов стояв біля витоків створення Білоруського дому в Україні і був головою цієї організації. Він був змушений переїхати в Україну восени 2020 року – після виходу на гомельські протести в серпні і подальшого активного протистояння узурпаторам влади в Білорусі.

Читай у Google News!