Слідчі СБУ та прокурори ГПУ своїми діями руйнують обороноздатність – агент НАБУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
обороноздатність

Оприлюднюючи інформацію про постачання військового обладнання з рф в Україну контрабандним шляхом слідчі СБУ і прокурори ГПУ руйнують обороноздатність нашої системи протиповітряної оборони, пише в Facebook агент НАБУ Євген Шевченко.


Тиждень тому в росії дві особи отримали по 10 років тюрми – вони намагалися перевезти в Україну клістрони для ЗРК С-300, але були затримані ФСБ. Вчора громадянин України був засуджений до трьох років позбавлення волі – він також намагався переправити контрабандою деталі до С-300.

Тобто ми бачимо, що спецслужби рф прекрасно усвідомлюють небезпеку від наших боєздатних зенітно-ракетних комплексів, тому ретельно відслідковують і знищують всі можливі канали поставок дефіцитних компонентів. І це логічно, бо відповідає інтересам росії.

Нелогічно виглядає дещо інше: Служба безпеки України також знищує ці канали! Більше того, недолугі керівники #СБУ проводять публічні брифінги, на яких озвучують назви компаній та прізвища українців, причетних до цих таємних і надскладних процесів. І це аж ніяк не відповідає інтересам України, бо слідчі СБУ та прокурори ГПУ своїми діями руйнують обороноздатність нашої системи протиповітряної оборони! Але чомусь Володимир Зеленський удає, що все норм і причетні до цих диверсійних дій працівники СБУ та прокурори ГПУ досі не в СІЗО – вони залишаються на своїх посадах. Хоча кожен з них має отримати по 15 років тюрми за державну зраду!

Проте ці зрадники, захищаючи інтереси окупантів, планують посадити в тюрму мене – людину, яка (за версією слідства) змогла уникнути пастки ФСБ і завезти клістрони, але не змогла уникнути затримання українськими спецслужбами. Тож у підсумку маю лише одне запитання – що я зробив не так? Бо ж сподівався на підтримку держави, та замість того отримав арешт і перспективу найближчі п’ять років провести за ґратами.

Читай у Google News!