Трухін хотів “тихесенько піти до лісу” з місця ДТП – розслідування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Трухін

“Слуга народу” Олександр Трухін намагався підкупити поліцейського, щоб “тихесенько” покинути місце ДТП за своєї участі. Про це йдеться у розслідуванні Михайла Ткача.

На відео з камер поліцейських видно, що Трухін намагався залишити місце аварії. Він вже переліз через огорожу та намагався піти до лісу. А коли поліцейські не дали йому це зробити – спробував їх підкупити. Депутат розповів, що у нього є з собою сумка, в якій знаходяться 150 тис. грн. Та пропонував ці гроші за право піти з місця ДТП.

Крім того, він весь час наголошував, що не перебував за кермом автомобіля. Інші учасники аварії при цьому стверджували, що машиною кермував саме народний депутат.

Також нардеп весь час обіцяв зателефонувати міністру внутрішніх справ Денису Монастирському, щоб “вирішити” це питання. За словами поліцейського, ця телефонна розмова відбулася. Її результати поліцейському невідомі.

Трухін тричі відмовився проходити тест на алкодрагері. За словами поліцейського, який був на місці ДТП, народний обранець демонстрував ознаки алкогольного сп’яніння. 

Читай у Google News!