Тролі РФ створили понад 65 000 твітів зі звинуваченнями Києва у катастрофі МН17

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

За два дні після катастрофи малайзійського літака рейсу МН17 російські “тролі” опублікували понад 65 тисяч твітів, у яких звинувачували у трагедії Україну, повідомляє NOS з посиланням на дослідження видання De Groene Amsterdammer, яке проаналізувало дев’ять мільйонів публікацій у Twitter, інформує Укрінформ.

“Російська армія тролів звинувачувала Україну у більш ніж 65 000 твітах, написаних за два дні після трагедії MH17 в 2014 році. Проаналізувавши 9 мільйонів твітів, De Groene Amsterdammer пише, що “Агентство інтернет-досліджень” у Санкт-Петербурзі було набагато активніше, ніж повідомлялося раніше”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спочатку “тролі” достеменно не знали, що відбувається. Наприклад, вони писали, що проросійські бойовики збили український літак. Та коли стало відомо, що збито пасажирський літак, у трагедії почали звинувачувати Україну.

Найбільша активність спостерігається 18 липня, тоді було розіслано 40 931 твітів з хештегами: #КиевСбилБоинг, #КиевПровокация і #КиевСкажиПравду. А наступного дня було ще 24 844 твіти.

Як повідомлялося, пасажирський Boeing-777 “Малайзійських авіаліній”, що виконував рейс МН17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий збройними силами РФ на окупованому Донбасі 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket